Broşür & Katalog Tasarımları


İster kurumsal isterseniz de bireysel tasarım ihtiyaçlarınızda sayısız çözüm ile yanınızdayız.

Broşür ve firmaların ürün ve hizmetlerini insanlara duyurmanın en kolay yollarındandır. Broşürler, kataloglar kadar detaylı olmadığı için iyi tasarlanmış olmasına dikkat edilmelidir. Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin broşürü istenilen bilgileri hedef kitleye ulaştırır. Diğer ürünlerden farklı bir yere sahip olan broşürler, kısa zamanda güçlü hatırlatma niteliğine sahiptir. İçerisinde yer alan bilgilerin ve görsellerin sizi yansıtması, tasarımının etkileyici olması müşteri karşısında prestij kazanmanızı sağlar. 

Şirketler yeni sezona ait ürünlerini, tasarladıkları bütün ürünleri, indirim kampanyalarını ya da verdikleri bütün hizmetleri kataloglar yoluyla duyurarak potansiyel müşterileri çekmeye çalışırlar. Giyim firmaları, süpermarketler, avize mağazaları, boya firmaları, iç mimarlık şirketleri ve hemen hemen diğer bütün firmaların ürünlerini ve hizmetlerini tanıttıkları dijital kataloglar, en kapsamlı bireysel reklam ürünlerinin başında gelirler. 

Bunlarla birlikte, müşterileriniz üzerinde bıraktığınız izlenim reklamın
kendisidir. Bizim işimiz sadece profesyonel bir tasarım yapmak 
değildir, bu katalog tasarımını ve broşür tasarımını hedef pazar ve müşterinize en çekici ve işlevsel hale getirmek asıl işimizdir. Müşteri ne istiyorsa ve ne düşünüyorsa, beklentisini en iyi şekilde değerlendirerek çalışıyoruz. Üretim gücümüz ve hızımızı uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Yorumlar

İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Yorum Yaz

Yorum Yap